Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

BUNT POLSKI NA WYKŁADZIE PROFESORA BAUMANA WE WROCŁAWIU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Młodzi Polacy się kolejny raz postawili lewackiej propagandzie bazującej na funkcjonariuszach systemu komunistycznego. Kibice Śląska Wrocław i NOP-owcy głośno zaprotestowali przeciwko socjologowi Baumanowi na wykładzie we Wrocławiu.

Wrocław, godziny popołudniowe, sobota 22 czerwca 2013, wykład w gmachu miejscowego uniwersytetu. Okrzyki "Wyp***laj!", "Raz sierpem, raz mlotem czerwoną hołotę!" przypomniały prawdę o powiązaniach Profesora Baumana ze zbrodniczym systemem komunistycznym.

Zastanawia reakcja wrogich mediów; dlaczego Poręba (reżyser PRL-owski, narodowosci polskiej) jest be, a Bauman (politruk PRL-owski, pochodzenie polsko-żydowskie) - cacy?

Bohdan Poręba pojawił się na Kongresie Ruchu Narodowego, co dalo asumpt do opluwania erenowców przez media WASP-owskie, a pretensje wyrażane przez młodych z NOP i kibiców wobec Zygmunta Baumana, który został zaproszony i (jak się domyślam) opłacony z publicznych pieniędzy za wykład - są potepiane... jest to rażąca nierówność i niesprawiedliwość.

Mlodzi ludzie w Polsce już wiedzą i czują - że współdziałanie Hitlera, Stalina i WASP-owskiej masonerii w wieku XX-tym zaskutkowało, że rządzą nami ludzie tacy jak Bauman. Głośno mówią "nie!". I bardzo dobrze. Bo ONI rządzą tak, żebyśmy byli ICHNIMI niewolnikami. Na filmie krążącym w internecie jest widoczne jak uzbrojony policjant - zbrojne ramię ICHNIEGO systemu opresji dławi za gardło polskiego mlodzieńca, który przyszedł zaprotestować przeciwko promowaniu komunistycznego socjologa. Bardzo pouczający widok - w TAKIM kontekście.

/-/ Eugeniusz Sendecki

Za "wpolityce.pl";  Zygmunt Bauman urodził się w 1925 r. w Poznaniu w rodzinie polsko-żydowskiej. Wojnę spędził w ZSRR. Wstąpił do armii kościuszkowskiej, z którą przeszedł szlak bojowy do Berlina, pracując w pionie oświatowo-politycznym. W 1945 r. trafił do Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, gdzie pracował do 1953 roku. Po odejściu z KBW Bauman skończył studia i został pracownikiem wydziału socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Stamtąd w marcu 1968 r., z powodu antysemickiej nagonki, został usunięty i wyemigrował z Polski.

KOMENTARZE

 • @
  //Zastanawia reakcja wrogich mediów; dlaczego Poręba//

  Poręba na Kongresie Narodu Polskiego ( założonego m. in przez prof. Kozłowskiego) powiedział w swoim wystąpieniu, że ''jak oni robią liberalizm, my róbmy socjalizm''. To chyba wystarczy, by widzieć umysł tego człowieka. Ma ''narodowość polską'', ale wszczepione przez komunę myślenie żydowsko-luterańskie.

  Kiedy ty zmądrzejesz Eugeniuszu? Jak będziesz patrzył tylko na pochodzenie, nic nie zobaczysz, bo wśród żydów jest mnóstwo dobrych katolików.

  Jesteś zatrzymany w rozwoju intelektualnym, bo obracasz się w dziwnym towarzystwie nawróconych czerwonych. Ich nawrócenie jest marnej jakości, w porównaniu do nawróceń żydowskich.
 • WYSTARCZY PRAWDA ...
  Uważam, że tego rodzaju ataki na wykłady socjalistów i innych kretynów nie są najlepszą metodą walki z tym gównem ...

  Dzięki temu oni robią z siebie ofiary (i po części maja rację), ukazują przeciwnika jako agresora (czyli kogoś złego) i medialnie wygrywają tzw. "szarą strefę" (bo swoich i tak nie muszą przekonywać, a naszych i tak nie przekonają).

  A to ta "szara strefa" decyduje o wyniku wyborów ...

  Co należy więc robić?

  Wystarczy MÓWIĆ PRAWDĘ. Przytoczyć życiorys jednego czy drugiego kretyna, zadać INTELIGENTNE pytanie na jego wykładzie. Takie pytanie, po którym nie musi paść nawet żadna odpowiedź, a prelegent jest skompromitowany.

  Zobaczcie, jak potrafi to robić Nigel Farage ! On praktycznie ZWYZYWAŁ przeciwników, ale tak, że ci nie tylko nie potrafili się ustawić w roli "ofiar agresji", ale wręcz odczuli potęgę nienawiści ludzi !!!

  Nikt poza biurokratycznym establishmentem państw Europy nie poparł mokrej szmaty ! Wszyscy ludzie poparli Nigela Farage'a !

  Dlaczego tak nie potrafimy atakować !?

  Dlaczego zamiast inteligentnej potyczki słownej mamy do zaproponowania jedynie przyśpiewki w stylu kibolskim, dobre na ulicy, ale nie na sali wykładowej ?

  W dodatku wszyscy wiedzą, że jesteśmy bezbronni i nikt z "agresywnie zachowującej się młodzieży" nawet nie dotknie wykładowcy, bo konsekwencje byłyby ogromne (naruszenie nietykalności cielesnej).

  Wykładowca ani przez moment nie czuł się zagrożony, a może nawet cieszył się, że dzięki tej akcji ustawi się jako ofiara.

  A wyobraźmy sobie, że zamiast tego prymitywnego pokrzykiwania poszłoby tam kilku inteligentnych ludzi i ośmieszyliby tego kretyna pytaniami lub stwierdzeniami w stylu:

  "Panie Profesorze, co mógłby pan, jako żołnierz pionu oświatowo-politycznego i następnie członek Korpusu Bezpieczeństwa Publicznego, powiedzieć nam młodym na temat wartości ideowych, którymi powinien kierować się młody, wstępujący w dorosłe życie człowiek ?"

  Myślę, że to byłoby dla niego po stokroć gorsze, niż idiotyczne krzyki na sali ...

  Oczywiście można by też było nazwać profesora "mokrą szmatą", "szubrawcą" lub "komuchem", ale w taki sposób, żeby to dla wszystkich było oczywiste, kim jest ten człowiek ...

  Należało się też zwrócić do audytorium i zwrócić im uwagę, że przychodząc na takie wykłady popierają upolitycznianie uniwersytetów, stają po stronie wrogów Polski itp.

  Ale przede wszystkim należy zrobić wszystko, aby za rok takie "dutkiewicze" wyleciały na ZBITĄ MORDĘ ze swoich urzędów we wszystkich samorządach !!!
 • @Ultima Thule W pełni się z Tobą zgadzam, co do wniosku o "wylocie" - szczególnie.
  "Ale przede wszystkim należy zrobić wszystko, aby za rok takie "dutkiewicze" wyleciały na ZBITĄ MORDĘ ze swoich urzędów we wszystkich samorządach !!!"

  ---> Warto przeczytać toczącą się od wczoraj, na Forum Kraj GW, dyskusję na ten temat, w której popsułem im - mam taką nadzieję - dobry humor:
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,145299755,145304504,Dutkiewicz_stanal_po_stronie_bandytow_z_UB_agentow.html

  Pozdrawiam
 • *****
  Dlaczego ten artykuł dostał aż trzy jedynki?
 • @1normalnyczlowiek 10:08:24
  Najbardziej tropionym w tym Kraju przestępstwem jest wyznawanie prawdy!!!! czyli "Prawda jest zawsze antysemicka." lecz Prawda obroni się sama.
 • Szybcy są ci zomomilicjoPOlicjanci wobec Polaków!
  Najbardziej tropionym w tym Kraju przestępstwem jest wyznawanie prawdy!!!! czyli "Prawda jest zawsze antysemicka." lecz Prawda obroni się sama.
  Czy Polska zasługuje na miano „państwa prawa”? Niestety w tej kwestii coraz bliżej nam do Wschodu niż do Zachodu Europy -
  ("Pan profesor Adam Strzembosz, pierwszy prezes Sądu Najwyższego po przełomie 1989 r., powiedział znane słowa, że 'środowisko sędziowskie samo się oczyści'. No i jak się oczyściło, to my dziś widzimy.")
  [Przypomnienie należnych mi praw. Przypominam, że Polska jest sygnatariuszem PDPCzł. o czym poniżej - "Każdy ma prawo do wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów bez ingerencji oraz do poszukiwania, otrzymywania i przekazywania informacji i idei wszelkimi środkami, bez względu na granice." Artykuł 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ Rezolucja Zgromadzenia Ogólnego, 10 grudnia 1948.] - Szybcy są ci zomomilicjoPOlicjanci wobec Polaków! Parcholewactwu, pederastom(pobicie zomomilicjoPOlicjanta przez pederastę biedroniu, coś cisza o tym? dlaczego? pytam!) uchodzi na sucho. Kiedy Polacy się obudzą? i zrobią definitywny porządek z parcholewactwem, nachalnym pedalstwem i tymi nadgorliwymi szabesgojami zomomilicjo POcjantami? Zarzuty dla zatrzymanych w trakcie wykładu(o czym ten niby wykład? o zbrodniach parchobolszewii?) prof?. Zygmunta Baumana - Zarzuty zakłócenia spokoju i porządku usłyszało 15 osób, zatrzymanych w trakcie wykładu prof. Zygmunta Baumana, który odbył się na Uniwersytecie Wrocławskim. Grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywna do 5 tys. zł. Jak powiedział nadkom. (i nadgorliwy szabesgoj? lub parch? )Krzysztof Zaporowski? z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, wszyscy zatrzymani zostali już przesłuchani, postawiono im zarzuty, a następnie zwolniono ich do domów. - Teraz całą sprawą zajmie się sąd - dodał Zaporowski http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zarzuty-dla-zatrzymanych-w-trakcie-wykladu-prof-Zygmunta-Baumana,wid,15756041,wiadomosc.html?ticaid=110d1b&_ticrsn=3 >>> Po usunięciu protestujących Dutkiewicz przeprosił naukowca za całą sytuację. - Nie będę tolerował nacjonalistycznej hołoty w swoim mieście - podkreślił prezydent. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Incydent-podczas-wykladu-prof-Zygmunta-Baumana,wid,15755662,wiadomosc.html
  Dutkiewicz stanął po stronie zbrodniarzy, bandytów parchobolszewików z NKWD, Smierszy, IW, UB, agentów STASI/BND, KGB/FSB. Zaczął się kompromitować jak Zdrojewski(POmiot tego esesmana z KL Płaszów) i dlatego nie może być uznawany za autorytet ... no chyba że dla wielbicieli stalinizmu! Oto inteligencja zastępcza(prawdziwa i polska leży między innymi w Katyniu, etc!), autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat. Kiedyś po przejęciu władzy przez nas etnicznych i prawych Polaków, ten Dutkiewicz czy jak mu tak na prawdę zawiśnie na latarni, taki będzie jego i jemu POdobnych koniec. POL COA Rak.svgAutor: Kula Lis62 herbu Rak
 • @Ultima Thule 07:57:24
  "Dzięki temu oni robią z siebie ofiary..."

  Potwierdzam. Przypadkiem wpadł mi w ucho komunikat o tym zdarzeniu i został on podany tonem jak o ogłoszeniu żałoby narodowej.
 • @korwinista 11:44:47
  A was jak zwykle tam gdzie trzeba było być znowu was nie było. Korwin znowu zabolał, czy ma inną dolegliwość?

  Przecież można było znowu pokazać na przykładzie Baumana i Dudkiewicza, gdzie konkretnie kryje się w Polsce tajmena razwiedka, i gdzie są marnotrawione pieniądze Polaków, inaczej pieniądze publiczne. I na co są te pieniądze marnotrawione, i to nie jest ZUS, ani państwowa służba zdrowia!

  A wy jak zwykle, głusi, ślepi i niemowy. :))) I tak od ponad 20 lat wygląda wasza praca w pozaparlamentarnej opozycji.

  No ale swoich przecież nie będziecie ścigali i potępiali. :))))))
 • @Kula Lis 62 11:35:38
  Jeśli lewactwo wyzywa prelegentów na uniwersytecie, to jest to słuszny protest, a jeśli kibice krzyczą „precz z komuną”, to jest to faszystowska hołota http://wpolityce.pl/artykuly/56455-prof-legutko-jesli-lewactwo-wyzywa-prelegentow-na-uniwersytecie-to-jest-to-sluszny-protest-a-jesli-kibice-krzycza-precz-z-komuna-to-jest-to-faszystowska-holota
 • @Kula Lis 62 11:35:38
  Bauman na zakłóconym przez NOP wykładzie: kryzysu na lewicy nie można szybko rozwiązać http://wpolityce.pl/depesze/56443-bauman-na-zakloconym-przez-nop-wykladzie-kryzysu-na-lewicy-nie-mozna-szybko-rozwiazac
 • @Kula Lis 62 11:35:38
  Rewolucja francuska - Rotszyldowie - Marks - Engels - Lasalle - Rewolucja Bolszewicka ("robotnicy" i "chłopi" zabierają panom ziemię i fabryki - Uljanow/Lenin - Stalin - Narodowi Socjaliści Trzeciej Rzeszy - Beria - Jagoda - mjr NKWD Zygmunt Bauman. - prof. Zygmunt Bauman.
 • @Paweł Tonderski 11:59:16
  A Wy, Tonderski jak zwykle ni z gruszki ni z pietruszki... Każdy na swojej działce robi co potrzeba. Wy, Tonderski nie chodzicie na akcje wolnorynkowców... Sądzicie Tonderski, że NOPowcy ucieszyli by się z obecności naszych ludzi na tej zadymie? Czy Wy, Tonderski zaprosilibyście naszych liderów na swoją akcję propagandową? Jak uzasadnilibyście, Tonderski swoje zaproszenie? Uważacie, Tonderski że tylko NOP czy RN to Jedyni Prawdziwi Narodowcy? Tak Tonderski, lekkość pióra nie oznacza głębin intelektu.
 • @Kula Lis 62 11:35:38
  Zygmunt Bauman jest dzisiaj intelektualną gwiazdą, ale przeszłość ma wyjątkowo paskudną, bo był unurzany w komunistyczny aparat bezpieczeństwa w czasach stalinowskich. Z tej przeszłości wcale się nie rozliczył, nie okazał skruchy i nie ma zamiaru tego uczynić. W wypowiedziach dla mediów obcojęzycznych nawet dumnie stwierdził, że walczył z siłami ciemności i że ogólnie miał rację. Trudno się więc dziwić, że znajdują się ludzie w Polsce, których to mierzi. Jest coś głęboko niestosownego w fakcie, że gwiazda intelektualna zbywa najpoważniejsze oskarżenia, a rzesza akolitów gdaka wokół niego w świętym oburzeniu wobec krytyków lub w równie świętym uwielbieniu wobec każdego słowa mistrza. Normana Podhoretza można krytykować za jego poglądy, ale w przypadku Baumana nie chodzi o poglądy, lecz o działania w zbrodniczym reżymie.

  Jak to jest więc? Jeśli lewactwo tupie, gwiżdże i wyzywa prelegentów na uniwersytecie, to jest to słuszny protest, a jeśli pojawiają się kibice i krzyczą „precz z komuną”, to jest to faszystowska hołota. Ale nie tylko chodzi tu o hipokryzję i podwójne standardy. Problem jest poważniejszy, niż nasyłanie policji na protestujących przeciw Baumanowi kibiców. Ta akcja policji stanowi niejako zwieńczenie polityki ogólnej nietykalności dla Baumana i jemu podobnych oraz budowania wokół nich szczelnej ochrony przed piętnowaniem ich komunistycznej przeszłości. W dzisiejszej Polsce takich ludzi jak Bauman nie wolno o tę przeszłość pytać, nie wolno domagać się wyjaśnień, a atmosfera jest taka, że nawet mało kto waży się o niej napisać.
 • @Kula Lis 62 11:35:38
  I tym różni się demonstracja podczas dyskusji z Podhoretzem i demonstracja na wykładzie Baumana. Demonstracja na dyskusji z Podhoretzem była typową zadymą, ponieważ wrzaski wobec gościa nie były wcale potrzebne. Krytyka stanowiska, które reprezentował jest w dzisiejszym świecie szeroko rozpowszechniona. Nie trzeba jej wyrażać tupaniem i wyzwiskami, zwłaszcza na uniwersytecie, bo można ją przeczytać w setkach artykułów i dziesiątki książek, a także usłyszeć w niezliczonej ilości materiałów medialnych.

  Kibice Śląska Wrocław okazali się faszystowską hołotą nie dlatego, że są narodowcami, bo nie są; nie dlatego, że zakłócili wykład, bo w przypadku innego prelegenta uszłoby to im na sucho; nie dlatego, że użyli niedopuszczalnej formy protestu, bo w tym wypadku żadna forma nie jest dopuszczalna. Są faszystowską hołotą dlatego, że ośmielili się wyrazić swój dyzgust wobec człowieka, wobec którego dyzgustu wyrażać nie wolno w żadnej formie – cichej, głośnej, pisanej, mówionej. Kto to czyni, ten nie może liczyć na wyrozumiałość i zasługuje na najsroższą retorsję – od inwektywy faszysty, po policję i sądy.

  Użycie słowa faszyzm wobec protestujących jest symptomatyczne. Nie chodzi przecież o żaden faszyzm. W Polsce problemem nie są faszyści. Problemem jest coraz częstsze używanie słowa faszyzm jako pałki. Nie bójmy się faszystów, bo ich nie ma. Bójmy się antyfaszystów, bo mnożą się oni dzisiaj jak króliki i coraz drastyczniej zawężają nasze pole działania i pole myślenia.

  Ryszard Legutko
 • @Kula Lis 62 11:35:38
  Zygmunt Bauman jest dzisiaj intelektualną gwiazdą, ale przeszłość ma wyjątkowo paskudną, bo był unurzany w komunistyczny aparat bezpieczeństwa w czasach stalinowskich. Z tej przeszłości wcale się nie rozliczył, nie okazał skruchy i nie ma zamiaru tego uczynić. W wypowiedziach dla mediów obcojęzycznych nawet dumnie stwierdził, że walczył z siłami ciemności i że ogólnie miał rację. Trudno się więc dziwić, że znajdują się ludzie w Polsce, których to mierzi. Jest coś głęboko niestosownego w fakcie, że gwiazda intelektualna zbywa najpoważniejsze oskarżenia, a rzesza akolitów gdaka wokół niego w świętym oburzeniu wobec krytyków lub w równie świętym uwielbieniu wobec każdego słowa mistrza. Normana Podhoretza można krytykować za jego poglądy, ale w przypadku Baumana nie chodzi o poglądy, lecz o działania w zbrodniczym reżymie.
 • @1normalnyczlowiek 10:08:24
  We Wrocławiu świętuje się powstanie niemieckiej partii komunistycznej. "...Wizyta Baumana w stolicy Dolnego Śląska związana była z obchodami 150. rocznicy powstania niemieckiej socjaldemokracji..." Co Polacy mają wspólnego ze 150 rocznicą powstania niemieckiej socjaldemokracji? Widocznie Dutkiewicz niedługo przyłączy Wrocław do Niemiec, skoro zaprasza stalinowskiego bydlaka, a protestujących Polaków zomomilicjoPOlicja aresztuje. To min. przez niego i jemu podobnych odkrywane są Łączki, gdzie z dołów wapiennych wydobywa się szczątki najlepszych Polaków. Podziękowanie towarzyszowi, kwiaty od młodzieży, celebra prezydenta miasta, za śmierć Rtm. Pileckiego, za mord na Generale Fildorfie, za mordowanych żołnierzy niepodległościowego podziemia, za męczeństwo żołnierzy NSZ, AK, WiN, etc. w UB eckich kazamatach, za sowiecką okupację Polski. Dziękujemy Towarzyszowi, światowej sławie. Takie światowe sławy rozgłaszają o ,,polskich obozach śmierci’’ ,,sławią’’ nasz naród w samych samą bolszewicką prawdą. Młodzież słucha przywiedziona obowiązkowo przez swych wykładowców. Kim są ci wykładowcy, kim jest i skąd jest prezydencka figura ? To jest skandal nad skandale. Widocznie taki jest plan żeby w Polsce Polacy nie mieli nic do gadania. Tylko szwabskie i stalinowskie kreatury się panoszą i są zapraszane do głoszenia kretyńskich wykładów np. oprawcy stalinowskiego Baumana. Dutkiewicz młody jest i karierę jeszcze chce zrobić. Wie, kto przestawia wajchę. Posmakował władzy i chyba będzie szedł po trupach. Najgorsza jest podwójna moralność pana Dutkiewicza mianowicie że składa hołd żołnierzom wyklętym którzy ginęli w katowniach UB i SB w każde święta z tym związanym, a z drugiej strony gloryfikuje i daje jako przykład oprawców którzy tolerowali katowanie i mordowanie tych żołnierzy wyklętych jak Bauman NKWDzista który porównuje tych żołnierzy wyklętych do terrorystów, to dopiero pokazuje jak obłudny i fałszywy jest pan Dutkiewicz. Czyżby Prezydent Wrocławia nie znał dokonań Profesora Baumana jeszcze z czasów kiedy Profesorem nie był i służył w KBW, które to wg wikipedii zostało powołane na rozkaz jednego z największych zbrodniarzy w dziejach ludzkości Stalina i było: Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego (KBW) – specjalna formacja wojskowa, wchodząca w skład sił zbrojnych PRL, podporządkowana z uwagi na cele działań ministrowi bezpieczeństwa publicznego (1945–1954) a następnie ministrowi spraw wewnętrznych, powołana uchwałą Krajowej Rady Narodowej z dnia 25 maja 1945 roku dla walki z polskim podziemiem niepodległościowym....." KBW było taką samym miejscem "pracy" jak SS, Gestapo, NKWD czy SB! Dutkiewicz nie pierwszy raz zaprasza komuszego oprawcę. Kto to jest Dutkiewicz? Ludzie kogo wybieracie!? Wstyd mi za Was. Obudźcie się. W tym kontekście nazywanie narodowców hołotą jest po prostu dla nich określeniem obraźliwym. Młodzi powinni pozwać Dutkiewicza za nieprawdziwe zarzuty i poniżanie. To było naruszenie godności tych młodych patriotów. Dodam, że media mętnego nurtu nie podały okazji, z jakiej odbywał się ten komuszy wykład. Do tego nie było pełnych informacji o przeszłości Baumana, tylko podano informację że jest żydem. To jak zwykle wredna manipulacja.
 • @1normalnyczlowiek 10:08:24
  http://www.nacjonalista.pl/tagi/rafal-dutkiewicz/
 • @1normalnyczlowiek 10:08:24
  Rafał Dutkiewicz: Zdusić nacjonalizm w zarodku!

  Prezydent Wrocławia nie próżnuje. Po tym jak zadłużył miasto do gigantycznych rozmiarów, jest czołowym „antyfaszystą” w kraju. We wrześniu 2012 wystąpił z apelem o delegalizację Narodowego Odrodzenia Polski, który natychmiast poparł Sojusz Lewicy Demokratycznej. Kilka dni temu na łamach Gazety Wyborczej opublikował artykuł pod tytułem „Wapory nacjonalizmu trzeba dusić w zarodku”, w którym czytamy m.in.:

  Zero tolerancji dla chuligańskiej nacjonalistycznej prawicy. Dla kogokolwiek, kto nie szanuje odmienności. Państwo polskie musi się zająć tym problemem.

  Kilka miesięcy temu, po jednym z zajść sprowokowanych we Wrocławiu przez Narodowe Odrodzenie Polski, poprosiłem o spotkanie szefostwo Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. W rozmowie z ówczesnym wiceministrem zaproponowałem uruchomienie we Wrocławiu specjalnego państwowego programu do spraw walki z rasizmem. Programu rządowo-samorządowego. Uważam bowiem, że wywoływane przez skrajną nacjonalistyczną prawicę zamieszki wymagają silnej reakcji na poziomie państwa. Zaproponowałem współfinansowanie tego przedsięwzięcia, deklarując milionowy wkład ze strony Wrocławia i oczekując na podobne finansowanie ze strony rządowej. Nie otrzymałem rządowych deklaracji finansowych..Komentarz: Niestety dalsza część tekstu jest płatna, ale z pewnością nie zabrakło w nim mrożących krew w żyłach opisów „faszystowskiej przemocy”. O jakich „zamieszkach” pisze Rafał Dutkiewicz pozostaje jego słodką tajemnicą. Obawiamy się jednak, iż to co szanowny prezydent może dusić w zarodku, to jedynie własna głupota. Przypomnijmy sytuację z 2010 roku, kiedy to jego „antyfaszystowscy” przyjaciele gwizdali podczas hymnu narodowego śpiewanego przez kilkuset uczestników I Marszu Patriotów. Bojowy Rafał Dutkiewicz nie odważył się jednak na „blokowanie” Marszu w 2012 roku, a to z prozaicznego powodu – 10 000 uczestników nie byłoby łaskawe dla haseł „No pasaran”, które jak wiadomo wylądowały na śmietniku historii. Rosnące poparcie dla nacjonalizmów w całej Europie powoduje, iż demoliberałowie są coraz bardziej zdesperowani. Jednak i tak przejdziemy
 • @1normalnyczlowiek 10:08:24
  http://www.savetubevideo.com/?v=2_Y9wP0CQK0
 • @Paweł Tonderski 10:56:52
  "Nie będę tolerował nacjonalistycznej hołoty w swoim mieście"- jeśli to są prawdziwe słowa to po pierwsze Dudkiewicz nie jest właścicielem Wrocławia a po drugie to on jest tą poparchobolszewicką hołotą, takim parchokomuszym kundlem.
 • @Ultima Thule 07:57:24
  Przez parcha - enkawudzistę zbrodniarza i bandytę, młodzież polska może trafić za kraty! To skandal! Polsko! Upomnij się o nich!! Jak Niemiecka ANTIFA biła Polaków 11 listopada, to gdzie była ta zomomilicjoPOlicja? Jak stalinowski siepacz, zbrodniarz, bandyta chce nas obrazić, swoją obecnością(nie wspomnę o wykładzie) to polska zomomilicjoPolicja zamyka Polaków? Parch-komunista i zbrodniarz (wiemy co robili komisarze polityczni Armii Czerwonej) ma większe prawa niż młodzi polscy patrioci. Polski już nie ma, jest postkolonialne terytorium zarządzane przezarchokomunistyczne służby specjalne i obce wywiady. Dutkiewicz PO-ewska zaraza widać dotarła i do ciebie.
 • @Ultima Thule 07:57:24
  Bauman-politruk, kat, morderca polskich patriotów. Prachokomunista. Utrwalacz władzy ludowej. Sowiecki pachołek. Zbrodniarz i bandyta. Zwalczał Polaków drugiej konspiracji, którzy walczyli o wolną i niezależną Polskę. W „demokracji” okrągłostołowej jest bohaterem, wykłada, poucza, bryluje. Podziękowania dla świadomych słuchaczy wykładu ;).Jakże typowa złowieszcza, czerwona zbrodnicza persona przywleczona na sowieckich bagnetach w ramach tzw wyzwolenia. Jego miejsce jest w areszcie, na sali sądowej a potem w więzieniu za zbrodnie na Polakach. A w najlżejszym przypadku w latrynie, w szalecie miejskim Wrocławia! a nie za katedrą sali wykładowej. I wiedzą to ci tak pogardliwie zwani kibolami czy też narodowcy, którzy przyszli zaprotestować przeciw honorowania sowieckiego politruka, kata, mordercy polskich patriotów przebranego w mundur polski przez sowieta dla gnębienia, maltretowani umysłów żołnierzy z armii Berlinga! Dutkiewicz nazywa ich hołotą! Jakim prawem? Wszak to ten Bauman, jego gość, to czerwona sowiecka szmata uczestnicząca przez wiele lat w niszczeniu polskich patriotów. To nędzna sowiecka conduita, zdrajca, sługus i stalinowski bandyta przebrany w polski uniform. A potem pracz mózgów polskiej młodzieży. A koniunkturalny nieuk Dutkiewicz? Z musu, z nakazu salonu wyzywa ich od hołoty, nasyła policję. Żałosny cienias! Nigdy nie miałem dla niego nawet odrobiny szacunku tak jak do poprzednika. Jakże to tyPOwy okołosalonowy cwaniaczek. Taka miazga-wytłok czerwono-różowego salonu.
 • @Paweł Tonderski 11:59:16
  Ja bym raczej sprawdził IQ tych co zostali na "wykładzie". No może prócz IQ też przynależność partyjną ich i tatusiów. Przepędzić czerwone świnie z uczelni , raz na zawsze.
 • @Kula Lis 62 13:44:27
  Lasalle jest pochowany na żydowskim cmentarzu (restaurowanym za ciężkie pieniądze przez Polaków) we Wrocławiu. No i to, że Dutkiewicz chce być politycznie poprawny, bo to się w Brukseli opłaca. W sumie kupa gów....na w tej Polsce.
 • @Kula Lis 62 13:44:27
  Udostępniać katedrę stalinowskiemu zbrodniarzowi, zbiegłemu z PRL po 1956 r, to jest dopiero przestępstwo. Popatrzcie, w Polsce jest zomomilicjoPOlicja i reaguje! I to POnoć w wolnym dniu! Już myślałem, że ich rozwiązano. Ciekawym, czy dziś Bauman usłyszy zarzuty za udział w zbrodniczej organizacji? Gdzie IPN? Wrocławianom gratuluję prezydenta całe lata strojącego się w obce piórka. ALE SZOPKA.
 • @Kula Lis 62 13:54:55
  zwróćcie uwagę na gównojadów - znaczy się młodych intelektualistów ... zgromadzonych w auli, oni sobie naprawdę wyobrażają, że są przyszłą elitą. Cóż, tak to już jest - czubek nie wie, że jest czubkiem, a pożyteczny idiota o swej głupocie dowiaduje się ostatni
 • @Paweł Tonderski 11:59:16
  Bauman najpierw poniesie konsekwencje swoich zbrodniczych działań w okresie stalinowskim. Chętnie wysłucham jego wykładu o pobycie w więzieniu. Nowa jakość POdwórkowej demokracji. Za parchokomuny Uniwersytety oraz inne wyższe uczelnie były terenami na które milicja nie miała wstępu a jeżeli już to w nadzwyczajnym trybie po zgodzie Rektora.Obecnie POwiew duPOkracji ma swoisty smrodek. Wreszcie medialne lizusy POwinny się zdecydować czy to byli kibole a może narodowcy. Przeciwstawianie się parchokomunistom zawsze było określane jako prymitywne. Ludzie postępu nie marzą o niczym innym niż dialogowani tym że, ich metodą jest rewolucja, a ta nie jest bynajmniej dialogiem. Unia Europejska lewacka uwielbia dialog, ale na pokojowe demonstracje wysyła pały, granaty, uzbrojonych po zęby tresowanych w bandytyzmie mundurowców. Wykład był przygotowany dla dzieci i wnuków działaczy pzpr i PO w związku z mającą nastąpić koalicją tych bratnich ugrupowań.Pan Dudkiewicz miał więc prawo być zdenerwowanym a przy okazji wyszło jakie są jego preferencje polityczne.
 • @Kula Lis 62 14:32:30
  Dr Gontarczyk: "Komunizm nie jest traktowany w Europie jak jego rewers: faszyzm. To także zasługa takich ludzi jak Bauman." NASZ WYWIAD http://wpolityce.pl/wydarzenia/56486-dr-gontarczyk-komunizm-nie-jest-traktowany-w-europie-jak-jego-rewers-faszyzm-to-takze-zasluga-takich-ludzi-jak-bauman-nasz-wywiad
 • @Kula Lis 62 14:35:11
  I to jest właśnie zwycięstwo stalinowskiej i masońskiej propagandy - gdy ludzie zdawać by się mogło normalni, prawdziwi Polacy i patrioci mylą pojęcie faszyzm i nacjonalizm z pojęciami nazizm i szowinizm. Nawet księżą tak robią. Wstyd mi za nich. Ciekawe - ile pośród nich jest świadomych agentów, a ilu po prostu niemądrych, nieoczytanych?
 • @Eugeniusz Sendecki 14:42:40
  Kolego mamy w tym temacie te same zdanie. Pzdr!
 • @circonstance 04:19:06 - TA TWOJA NERWOWA REAKCJA NA BOHDANA PORĘBĘ... I NA SENDECKIEGO.
  To jest typowe dla niektórych samic alfa, jak spotkają samca alfa na swojej drodze - to co Ty prezentujesz. Ta Twoja agresja, kłamanie, dezawuowanie dobrych ludzi - to jest podłość. Poniżasz mnie, swojego znajomego z Warszawy prezentując taki poziom. Przynosisz ujmę krakowianom swoim postępowaniem. Twój ojciec, żeby funkcjonować jako polski marynarz i kapitan żeglugi wielkiej - musiał w okupowanej przez komunistów Polsce wiele razy zachować milczenie, zimna krew, przytaknąć oficjalnie temu co się oficjalnie mówi, a serce i głowę zachował polskie - sama mi o tym mówiłaś. No to teraz przyjmij do wiadomości, że Bohdan Poręba jest kimś sto razy ważniejszym od Twojego Taty. Poręba przez kilka momentów historii PRL (czyli Polski, bo PRL to była taka sama Polska jak Księstwo Warszawskie i Królestwo Polskie pod butem carskim, albo II Rzeczpospolita pod okupacją masońską, albo Generalna Gubernia pod okupacją niemiecką) dzierżył ster emocjonalny i moralny narodu. I wywiązał się przed Bogiem i Historią znakomicie. Stoi w niezbyt długim panteonie wielkich Polaków i go stamtąd Twoje internetowe piski nie usuną, zapamiętaj sobie. Twój Tata jako kapitan statku wywiązał się z odpowiedzialności za życie i mienie małej grupy ludzi i masę towarową przez kilka długich rejsów, więc ma mniejsze zasługi od Poręby - jest wśród rzeszy dobrych polskich żeglarzy. Znaj proporcjum Mościa Pani!
  +
  A Twoja naganna i negatywna reakcja na wszystko co zrobię... cóż - jesteś tylko ambitną kobietą z Krakowa, nie wiesz co się tu w Warszawie wyrabia, jakie ataki pogaństwa przyszło nam tutaj znosić, jak się kumuluje w tym mieście antypolonizm, jakie tutaj się dzieją wałki. To wszystko jest groteskowe i śmieszne, często ponure... na moich filmach czasem to widać, ale Ty tego nie dostrzegasz, bo się na kinematografii nie znasz.
  +
  Ty weź nas przeproś. Wybieram się z Bohdanem Porębą do Krakowa i zamierzamy Cię przyprzeć do muru. Piecz babkę, żebyś miała czym poczęstować. Z kamerą przyjdziemy.
 • @Ultima Thule 07:57:24
  "Dlaczego zamiast inteligentnej potyczki słownej mamy do zaproponowania jedynie przyśpiewki w stylu kibolskim, dobre na ulicy, ale nie na sali wykładowej ?"

  Przypominam.
  Ku mojemu zaskoczeniu Gapol fetował kibolskie protesty i kadził kibolom, a Nowe Państwo poświęciło cały numer temu zjawisku. Czyżby mieli teraz nie dość, że swoich w każdym większym mieście to jeszcze pełnią dyżury?
 • @tadman 15:47:25
  No tutaj na tym portalu to od tych na służbie to aż się roi. :))))))))

  A pan w jakiej roli, dyżurnego inteligenta czy tego, którego przejmują losy dziadunia, takich jak Kiszczak, Jaruzelski i Humer vel Umer, niech mu ziemia lekką nie będzie. :)
 • VIDEO
  http://www.youtube.com/watch?v=QVIFnMbre3g&feature=share
 • @Adam Czeczetkowicz 22:43:31
  Najęte toto bractwo. Na kogo oni tak patrzyli w bok? Na koordynatora?
  Dutkiewicz autentycznie wkurzony, a dziadzio spokojny. Jakieś domysły?
  Co to za jedna, całująca dziadunia?
 • Eugeniusz Sendecki
  Panie co kręcisz kamerą w czasie mszy zamiast jej słuchać, i występujesz pod flagą gejowską - proszę się przyznać jakie pan masz przesłanki z panem Andrzejem tzw "obrońcą krzyża". Jak wyglądały wasze spotkania i czy to prawda żeś pan razem z nim uczestniczył w "prywatce" na której on grzmocił trzech chłopców. Raz na zawsze pan wyjaśnij skąd te informacje i coś pan robił - najlepiej w formie wideo. Bo afera seksualna w "telewizji (trfu wstyd pisać) narodowej" nabiera coraz szerszych kręgów i niejeden o tym wie narodowiec polski a niejeden jeszcze usłyszy. Chcemy prawdy nie pokrętnych tłumaczeń.
 • NARODOWCOM, KTÓRZY WYKRZYCZELI BAUMANA WE WROCŁAWIU;
  +
  Super, że Wy, młodzi dopominacie się o prawdę historyczną i uczciwy proces dla komunistycznych katów!
  Bardzo mocno chcę Wam zasugerować, żebyście następnym razem przyszli z Krzyżem, gdy w Waszym mieście będzie się promował jakiś kat Polaków, komunista ze zbrodniczej formacji. Stawiajcie Krzyż przed gmachem, w którym się taki akt antypolonizmu odbędzie. Nich kilku przy Krzyżu się modli, a reszta niech idzie na salę domagać się sprawiedliwości. Tak zwyciężymy Zło. Nie dajcie się zwieść podszeptom Złego Ducha, że zwyciężycie Zło sami, bez Boga.
  Mocno Wam też sugeruję, żebyście o Krzyżu na Waszych akcjach mówili ludziom starszym, zapraszajcie ich do gromadzenia się przy Krzyżu przed gmachem, w którym uprawiany jest antypolonizm, gdy wy wchodzicie na akcję do środka. Starzy ludzie są mądrzy, umieją się modlić i bardzo wyczekują na to, że się pojawią mądrzy młodzi ludzie, potrafiący zorganizować obronę Polski.
  Pójdźcie tą drogą. Proszę.
  +
  KRZYŻ CHCE POWROTU DO KORONY!
 • Bauman & Dudkiewicz we Wrocławiu
  http://www.youtube.com/watch?v=7m2KNKNEESk
 • @Eugeniusz Sendecki 01:47:24
  co tam slychac u Andrzeja Hadacza
  http://www.youtube.com/watch?v=evCJflvvIuM
 • @ckhopi 13:42:41 SPRAWA HADACZA I AOFI "ZACHAR" Z REBELYA.PL ZASTRASZAJĄCY SENDECKIEGO
  Ostatnio z nim rozmawiałem tydzień temu. Jest oficjalny komunikat w tej sprawie. Mam, przyznam problem z Andrzejem. Jak z nim rozmawiam - to źle, bo o mnie AOFI* zaczynają mówić, żem gej. Jak nie rozmawiam - to ci sami AOFI* oskarżają mnie, żem gej, tylko się ukrywam. bardzo dyskomfortowa sytuacja. A przecież to ja zrobiłem słynne filmy urodzinowe, na których okazałem światu historyczną woltę ideową Andrzeja. Zostałem za te filmy ukarany niesłusznie, odsądzany od czci i wiary, oskarżany o inspirację, prowokację i manipulację, filmy mi ocenzurowano, a teraz się okazuje, że jakbyśmy WTEDY tych filmów nie ocenzurowali, tylko się zbiorowo wzięli za przemawianie Hadaczowi do rozumu - to by tej wolty nie zrobił. Teraz filmy mi od-cenzurowano, można je oglądać i analizować - jaka jest prawda. Szkoda, że tak późno. Morał z tego taki, że warto znać prawdę i niczego nie ukrywać.
  +
  Przytoczę wpis anonimowego oficera frontu ideologicznego (AOFI) pseudonim "Zachar" z Rebelya.pl:
  "Zachar 04.03.2013 10:09 Wpiszcie na googlu AOFI i zobaczycie, że imię wasze, to Milion :) Poważnie, to szkoda, że nikt dotąd nie wytłumaczył UBCKIEMU, że źle się bawi. NAJLEPIEJ Z UŻYCIEM PRZEMOCY FIZYCZNEJ. Był tu gdzieś temat, gdzie zaprezentowano "wyborcze" filmy Gienka, o ile pamiętam "pomagał" jurkowcom, tak skutecznie, że popularniejszy był tylko ten palikociarz z Garwolina od "zmian na lepsze". Mając do wyboru wielu kandydatów i ludzi sztabu, wybrał "bardzo charakterystycznych", to mnie przekonało, że to nie zwykły świr."
  Wielkich liter użyłem aby wyszczególnić - że ci ludzie (z prawicy pro-WASP-owskiej) odczłowieczają mnie, lżą i nazywają per "Ubecki" oraz wzywają do fizycznej likwidacji mnie jako osoby żywej. Robią to z Imieniem Maryi na ustach, chlubią się że chodzą na Mszę Trydencka Łacińską, przedstawiają jako filantropowie, dobroczyńcy gojów polskich, profesjonaliści. A w rzeczywistości to Źli Ludzie* są.
  Po prostu. Nienawidzący oddolnych polskich inicjatyw niekontrolowanych przez Służby Bertone, Rosję, Izrael, Niemcy i/lub USA.
  Tacy są Oni.
  - - - - - - - - - -
  * anonimowi oficerowie frontu ideologicznego: "łowca prawdy", "str", "Tiberios_Apsimaros", "Budyń ", "Nielenin ", "kundel1", "kudlaty_alf", "Mordechaj Archanielewicz", "Zachar" i inni.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:52:04
  tak,tak ja wszystko rozumiem...
  Ogladam Pana filmy i czytam czasem co Pan pisze i jakos nie moge tego spiac w calosc ... ale moze jestem malo pojetny

  ps'
  a ten film urodzinowy to jest jakas libacja
 • @Eugeniusz Sendecki 16:52:04
  Tusk będzie walczył z faszyzmem poprzez prowokacje policyjne i podstawioną grupę funkcjonariuszy, jak we Wrocławiu na spotkaniu z Bumanem. DEMAGNETIZE ---> Dana opinia, krytyka lub ideologia zostaje poprzez specyficzne tajne (False Flag, Stay-behind) oraz jawne operacje pozbawiona atrakcyjności, stając się dla reszty społeczeństwa niemożliwą do zaakceptowania. "Odczarowanie" ideologii, osoby, tezy, opinii itp. dla zainteresowanych, a ich "demonizacja" dla niezdecydowanych. W żargonie służb wywiadowczych nazywa się podobną strategię: "Demagnetize". Dobrym przykładem takiej strategii jest "Operacja GLADIO" czy "Operacja Mongoose" i "Operacja Northwoods". Z pewnością także powszechnie znana jest "Prowokacja Gliwicka" – niemiecki napad na niemiecką radiostację w Gliwicach, dokonany w czwartek 31 sierpnia 1939 o godz. 20.00. Do częstej i jawnej strategii DEMAGNETIZE stosowanej przez lewacki pomiot "Szkoły Frankfurckiej" należy tzw. Orwellowska Ewaporacja, czyli polowania na czarownice i wiedźmy w XXI w. ...... Zadajmy sobie inne pytanie: w jakim celu eurokołchoz potrzebuje jednostkę tzw. "EuroGendFor" o sile ok. 17.000 ... czyli 3 legiony - uzbrojonej po zęby i operującej poza prawem watahy?
 • @ckhopi 23:20:34
  Najbardziej tropionym w tym Kraju przestępstwem jest wyznawanie prawdy!!!! czyli "Prawda jest zawsze antysemicka." lecz Prawda obroni się sama.
  Czy Polska zasługuje na miano „państwa prawa”? Niestety w tej kwestii coraz bliżej nam do Wschodu niż do Zachodu Europy -
  ("Pan profesor Adam Strzembosz, pierwszy prezes Sądu Najwyższego po przełomie 1989 r., powiedział znane słowa, że 'środowisko sędziowskie samo się oczyści'. No i jak się oczyściło, to my dziś widzimy.")
  [Przypomnienie należnych mi praw. Przypominam, że Polska jest sygnatariuszem PDPCzł. o czym poniżej - "Każdy ma prawo do wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów bez ingerencji oraz do poszukiwania, otrzymywania i przekazywania informacji i idei wszelkimi środkami, bez względu na granice." Artykuł 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ Rezolucja Zgromadzenia Ogólnego, 10 grudnia 1948.] - Kretyn od dnia POczęcia parchoszwab herr Tusk wszedł, a właściwie wpadł już w takie stadium nikczemnej wprost zależności, że nawet stalinowskiego bandytę musi bronić na zlecenie środowiska czerskiego michnikowego GWna bez napletka dla szabesgoi, renegatów, zdrajców i lemingów pustych jak pustak. Żaden z premierów po 89r. tak nie uwikłał się. Żaden nie zaciągnął takich długów, nie znalazł się w pętli, w takie matni zależności. POdnóżkowata uległość wobec UE,jej możnych. Wasalne POdrygi wobec Merkel, Niemiec, Putina i Rosji. Ale najgorsze to współuczestnictwo w smoleńsko/putinowskim łajdactwie-matactwie. Z tego ostatniego nawet najzdolniejszy adwokat go już nie wyciągnie. środowisk. Obecnie zaś mamy już chyba kulminację tego łajdackiego stadium uległości, uzależnienia wobec antypolskich, salonowych-lewackich środowisk skupionych nie tylko wokół A. Michnika. Reakcja na zakłócenie we Wrocławiu wykładu stalinowskiego zbrodniarza, bandyty to już nie hipokryzja tak nieodłączna kretynowi od dnia POczęcia parchoszwabowi herr D. Tuskowi od lat! To wręcz akt służalstwa-poddaństwa wobec środowiska potomków stalinowców za cenę medialnego wsparcia nie tylko w obronie nieroba w stołecznym ratuszu. Kretyn od dnia POczęcia parchoszwab herr D.Tusk broniąc enkawudzistowskiego zbrodniarza, bandytę i parchobolszewika Baumana - agenta Smierszy, NKWD/IW - informacji wojskowej, UB, KBW, mającego na sumieniu i na swych łap[ach krew wielu polskich patriotów stacza się już na samo dno! Bronić enkawudzistowskiego zbrodniarza, bandytę i parchobolszewika Baumana to już dno! A to oznacza, że jest zdeterminowany użyć wszelkich środków, aby utrzymać władzę. Tak! Wszak to znamy. Raz zdobytej władzy nie oddamy. Gomułka urządził krwawą łaźnię na Wybrzeżu. Gierek spałował dzielny krnąbrny Radom. Co zrobiła swołocz enkawudzistowska / IW sowiecka matrioszka, zbrodniarz, bandyta i parchobolszewik Wolski vel Jaruzelski też wiemy. A po jakie środki sięgnie kretyn od dnia POczęcia parchoszwab herr D. Tusk?! Obserwując jego poczynania nie można wykluczyć jakiejś krwawej prowokacji i drastycznych antyobywatelskich rozwiązań na które nawet obecny stan prawny pozwala. Czy odważy się? Sądzę, że nie będzie miał zahamowań! Jest do tego zdolny. Tylko czy znajdzie do tego wspólników w własnej partii i u koalicjanta? Koalicjanta nowego ma w zanadrzu! Miller aż się gotuje do rządu. Klakę propagandową też znalazłby - tzw publiczna bez wahania wzięłaby udział w pacyfikacji - pałowaniu do spółki z walterownią, GWnem bez napletka i lisem! Co do tego nie mam wątpliwości. Odnoszę wrażenie, że chyba? najmniej może liczyć na własną partię, którą już doprowadził od wielkości do nicości? Niemniej reakcje na wrocławskie wydarzenie pozwala na wniosek, że parchoszwab kretyn od dnia POczęcia herr D. Tusk wejdzie w każdy mariaż polityczny, w najbardziej wulgarny sojusz w obronie swej chylącej się ku upadkowi władzy by ratować swój tępy, prymitywny łeb, jak i swą rodzinę przed rozliczeniem za zbrodnie i złodziejstwa jego nierządu.! Ministra Kudrycka słusznie ubolewa nad "wypadkami"ew Wrocławiu bowiem enkawudzistowski zbrodniarz, bandyta i parchobolszewik Bauman jest zapewne jej ideowym przewodnikiem. Sama była w PZPR do samego końca. A "autorytety"udają,że nie dostrzegają w protestach reakcji na przeszłość polityczną enkawudzistowskiego zbrodniarza, bandytę i parchobolszewika Baumana. Jego czynny udział w strukturach sowieckiej milicji i powojenną postawę. Chcą koniecznie widzieć to jako atak na enkawudzistowskiego zbrodniarza, bandytę i parchobolszewika Baumana jako żyda. I jakże żałosna jest tu postawa Dutkiewicza, który intensywnie podlizuje się Michnikowi i całemu "salonowi" bez napletka. "Najzabawniejszy" był komentarz Dębskiego do wypowiedzi Warzechy. Dębski stwierdził mianowicie iż porównywanie prof. do nazistów jest niegodne ponieważ należy docenić profesorką wiarę w to co robi, jego autentyczne zaangażowanie, które jakoby takie działanie usprawiedliwiało, nikczemność profesora jest usprawiedliwiona, bo wynika z ideowego zaangażowania - czyli można być mordercą, donosicielem, oprawcą byleby parchobolszewikiem z przekonaniem. Dębski wiecie coście napletli ? Z czerwonymi nie można zrobić porządku w sposób pokojowy, kartką wyborczą przy urnie, gdyż nie zawahają się oni przed kłamstwami, fałszerstwami i przemocą.
 • @Homoseksualizm to smutne wśród ponoć polskich mediów
  Panie Eugeniuszu wzywam po raz kolejny oczyść się pan ! Jeszcze jest szansa. UJAWNIJ PAN ORIENTACJĘ ! Niech pan nie milczy bo to pana pogrąża. Tylko za pomocą medium polskiego (?) w jakiego jesteś pan posiadaniu, masz pan szansę powiedzieć światu prawdę. Wycofaj się pan z honorem. Są w USA kliniki, które mogą panu pomóc jeszcze. Zagubił się pan może to wina Andrzeja-prowokatora lewackiego, ale na litość boską nie zostawaj pan sam ze swoją ewentualną sodomią, ogłoś pan światu, powiedz jak jest, może przyjdzie jeszcze wybaczenie z niebiosy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej